UMÓW SIĘ NA WYBRANY ZABIEG ( +48) 71 725 58 84 mail: salon@niebieskie.com.pl
ciało kosmetyka pakiety galeria cennik kontakt
 Zabiegi dla CIAŁA MASAŻE
MASAŻ GORĄCYMI KAMIENIAMI czas zabiegu: 60 minut cena: 160 PLN
Masaż gorącymi kamieniami był stosowany już w starożytnych Chinach. Ma on zdrowotny wpływ na kilka grup narządów wewnętrznych. Nie zawsze jednak jego stosowanie jest wskazane. Do masażu gorącymi kamieniami stosuje się bazalt i biały marmur. Mają one gładką powierzchnię, co ułatwia ich poślizg na skórze. Masaż gorącymi kamieniami ma pozytywny wpływ na: układ krwionośny – poprawia krążenie, rozszerza naczynia krwionośne, ułatwia odpływ krwi żylnej, podwyższa puls i przyspiesza pracę serca; układ chłonny – poprawia cyrkulację limfy, przyspiesza wydalanie przez komórki produktów przemiany materii; układ nerwowy – łagodzi objawy stresu, działa uspokajająco i relaksująco; układ mięśniowy – wspomaga regenerację po długotrwałym wysiłku, poprawia napięcie i elastyczność mięśni; skórę – wysoka temperatura powoduje otwieranie porów skóry, przyspiesza obieg krwi i limfy w naczyniach skórnych, poprawia jej wygląd, nadaje jędrności, pomaga zwalczać cellulit.
Przeciwwskazania do wykonania masażu Odradza się go osobom, których skóra jest bardzo wrażliwa, szczególnie na ciepło lub dotyk. Nie powinni też stosować go ci, których układ nerwowy został w jakiś sposób uszkodzony. Szczególną ostrożność muszą zachować osoby mające problemy z układem krążenia, np. nadciśnienie tętnicze, żylaki, wady lub choroby serca. Przeciwwskazaniem są również ostre stany zapalne stawów, kości, ścięgien i tkanek okołostawowych. Masażu gorącymi kamieniami nie powinno się stosować także przy nowotworach, cukrzycy, gdy na skórze występują rany i owrzodzenia oraz w czasie ciąży.
MASAŻ RELAKSACYJNY czas zabiegu: 60 minut cena: 150 PLN
Relaksacyjny masaż całego ciała wykonywany na aromatycznym olejku. Dedykowany osobom przemęczonym, zestresowanym i potrzebującym chwili wytchnienia, czasu tylko dla siebie w nastrojowej atmosferze.
Głównym celem masażu relaksacyjnego jest poprawa stanu psychosomatycznego osoby masowanej poprzez odprężenie ciała i umysłu oraz zniwelowanie skutków stresu i zmęczenia w organizmie. Jest to zabieg naturalny polegający na mechanicznej stymulacji tkanek organizmu.
MASAŻ PLECÓW czas zabiegu: 30 minut cena: 70 PLN
Masaż pleców rozluźni mięśnie, usunie napięcie, przywróci elastyczność, zredukuje stres i dyskomfort, a także przyśpieszy krążenie krwi. Wykonywany przy użyciu specjalnych olejków do masażu. Polecany zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

© 2019