Zabiegi dodatkowe

Depilacja ciała to obecnie czynność zupełnie naturalna, przez większość kobiet traktowana jako niemalże codzienny obowiązek, ponieważ każda z nas chciałaby móc cieszyć się pięknym i gładkim ciałem każdego dnia. Intensywność owłosienia w dużej mierze zależy od typu urody, i tak blondynki zazwyczaj mają mniej widoczne oraz słabsze owłosienie, aniżeli brunetki. Depilacja polega na usuwaniu zbędnego owłosienia za pomocą różnych metod, takich jak golenie, stosowanie specjalnych kremów, depilatorów, czy też wosku. My oferujemy depilację za pomocą ciepłego wosku, która jest jedną z najskuteczniejszych metod. Podczas zabiegu włoski usuwane są wraz z cebulkami, co powoduje, iż odrastają bardzo powoli i zdecydowanie słabsze, a konieczność wykonania kolejnego zabiegu pojawia się dopiero po ok. 4 tygodniach. Włosy, które chcemy poddać zabiegowi, powinny być nie krótsze niż 4 mm, w okolicach bikini i pach powinny mieć długość nawet ok. 8 mm. Przed zabiegiem depilacji skóra zostaje oczyszczona oraz odtłuszczona, a następnie nakładamy na nią rozgrzany wosk zgodnie z kierunkiem wzrostu włosa. Następnie na wosk przyklejane są flizelinowe paski, które odrywane są wraz z warstwą wosku oraz włoskami, które chcemy usunąć. Niestety jest to zabieg dość bolesny, przy czym poziom odczuwania bólu jest uzależniony od indywidualnej wrażliwości. Po depilacji aplikowany jest preparat łagodzący dyskomfort związany z zabiegiem, jak również działający przeciwzapalnie oraz nawilżająco. U niektórych osób po pewnym czasie może pojawić się problem, polegający na wrastaniu w naskórek pojedynczych włosków, stąd też bardzo istotna jest właściwa pielęgnacja skóry po zabiegu, polegająca na stosowaniu peelingów czy masowaniu skóry szorstką myjką.

Odpowiedni kształt brwi ma ogromne znaczenie dla ogólnego wyglądu twarzy. Dobrze wyregulowane brwi potrafią dodać twarzy lekkości, sprawić,by wyglądała młodziej, czy podkreślić jej charakterystyczne rysy. Zazwyczaj dokonuje się subtelnych zmian w długości czy szerokości brwi bądź depiluje się włoski łączące obydwa łuki u nasady nosa. Ten prosty z pozoru zabieg potrafi jednak nadać naszemu spojrzeniu istotnej wyrazistości, a z twarzy wydobyć wszelkie jej atuty.

Kolor brwi poprawiamy przeciętnie co ok. 2 -3 tygodnie, dobierając kolor i intensywność do koloru włosów, karnacji, typu urody i upodobań Klientki. Najpopularniejszą jest henna czarna oraz brązowa. Można przy jej pomocy przyciemnić również kolor rzęs, które staną się wówczas bardziej widoczne i wyraźne.

Zabieg ten jest idealnym rozwiązaniem dla Pań, których rzęsy są proste, sztywne,  mało podatne na mechaniczne podkręcanie zalotką. Trwała na rzęsy Winpernwelle delikatnie i zarazem trwale podkręca rzęsy – efekt zabiegu utrzymuje się przez ok. 6-8 tygodni. W tym okresie codzienna pielęgnacja rzęs staje się znacznie prostsza i wymaga jedynie starannego ich wytuszowania przy pomocy ulubionej mascary.

Doskonały makijaż sprawia, że kobieta czuje się piękna, pewna siebie i tak też jest postrzegana przez innych. Pojawiają się w naszym życiu okazje, wydarzenia, kiedy chcemy wyglądać pięknie, wyjątkowo. Perfekcyjnie wykonany makijaż na pewno pomoże nam w takich chwilach wyrazić siebie i poczuć się doskonale.

Różne okazje wymagają odmiennej stylizacji – inaczej chcemy wyglądać na ważnym spotkaniu biznesowym, inaczej na Studniówce czy wielkim balu, inaczej na własnym ślubie. Dlatego też oferujemy szeroką gamę makijaży, by móc wyjść na przeciw potrzebom każdej z Klientek. W pracy wykorzystujemy wysokiej jakości, profesjonalne kosmetyki (Kryolan, Matis, ArtDeco), by wykonany przez nas makijaż pozostał w stanie idealnym przez wiele godzin.

  • Makijaż wieczorowy – 90 zł
  • Makijaż ślubny – 230 zł

Chciałabyś sama umieć wykonać makijaż na każdą okazję ? Przyjdź do nas, a zdradzimy Ci sekrety profesjonalistów, nauczymy Cię tego wszystkiego, co powinnaś wiedzieć i umieć , by skutecznie podkreślać własne piękno każdego dnia i zmieniać się w zależności od nastroju i okazji. Podczas dwugodzinnej sesji będziesz miała okazję dowiedzieć się wszystkiego, co istotne w stylizacji Twojej twarzy, zobaczysz, jak robi to profesjonalista, nauczysz się, jak wykorzystać zasoby swojej domowej kosmetyczki lub dowiesz się, co jeszcze kupić, by mieć zawsze pod ręką to, co niezbędne. I co najważniejsze – nareszcie sama będziesz bez trudu podkreślała piękno swojej twarzy…

Oferujemy Państwu przekłuwanie uszu z użyciem nowoczesnego  systemu przekłuwania uszu pistoletem Studex Plus, z  jednorazowymi sterylnymi kolczykami ze stali szlachetnej. Do wyboru jest wiele  wzorów kolczyków z medycznej stali szlachetnej, nie powodujących uczuleń i podrażnień.

Zabieg trwa zaledwie kilka minut, po przekłuciu kolczyki powinny pozostać w uchu przez okres około 6 miesięcy, po tym czasie mogą zostać samodzielnie wymienione.

W przypadku przekłuwania uszu u mniejszych czy kilkuletnich dzieci, sugerujemy przekłuwanie dwojga uszu równocześnie (przez 2 osoby, z użyciem 2 pistoletów). Pozwala to jeszcze bardziej ograniczyć ewentualny stres dziecka, maksymalnie skraca czas zabiegu, a przede wszystkim pozwala uniknąć sytuacji, kiedy dziecko po przekłuciu pierwszego ucha nie pozwala sobie przekłuć drugiego, co wiąże się z koniecznością ponownej wizyty w gabinecie za jakiś czas.

Cena przekłucia wraz z parą wybranych kolczyków – 40 zł